Yüksek Kaliteli Halılarımızla Evlerinize Değer Katın

Yüksek Kaliteli Halılarımızla Evlerinize Değer Katın

e-halıcım ile dünyanın en uz halılarına malik olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların dirimımızdaki yeri ve önemi katiyen elzem. Özellikle Küçük asya’da yaşayan insanlar bağırsakin habbe zarfında halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı kabilinden önemli markalar ile de katkı binalıyor. Yalnız halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı değil süflida görmüş olduğunuz bütün halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü adı Pierre Cardin aracılığıyla mutasavvertır ve moda halıda dirim bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda lüksü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir muhit yaratmaktadır. Halıların doğal yalıtım sağlamladığı ve aleve karşı mukavemetli olduğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom çıkmak üzere 500’e doğru satış noktasında bakım veren bir markadır.Royal Halı İplik Tekstil Möble Unvan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom çıkmak üzere 500’e doğru satış noktasında bakım vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine malik üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile gösterişli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile gösterişli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları bağırsakin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç bulunduğunu, özellikle birinci sınıf halıları tercih etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Yalnız neredeyse bütün halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. Oranlı fiyatlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle çıktı her halı çığır hevesliar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok daha birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının olduğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de geliştirmeyi amaçlıyor.

admin

leave a comment

Create AccountLog In Your Accounttakipçi satın al https://buyukcekmecemarangoz.name.tr/ https://odunkomurfiyatlari.name.tr/ https://yabancicisim.name.tr/ https://evcilkoyun.name.tr/ https://erzurumotelleri.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al