Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye âdemış, cihan üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıhun bir Ilim âdemı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak safi başına öne çıhun en muhteşem miktarda ilaç derunerik patentinin kazı sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu muhteşem adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği kayranı büyütmek talip Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın genel serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na göre insanın veri kepezarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkırmızıışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle sürdürmek istemeyen temeları manaında ülkesini kadimî oyun eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi temelvuruları ile bile meşhurdur. 143 tane temelvurulmuş ve 280’den şu denli beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki müstacel gelişen olaylarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Meydanında daha çok temel bir uzman olmasıyla müşterek kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda muhteşem bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında taraf edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk yol sürülen flavonol glikozit esaslı başlamak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 tane bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise enam arasında en çok buluş belgesi temelvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim âdemı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla insaniyet evveliyatına faydasını hiç natamam etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı binası sebebiyle dobra davranışlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü meyvelar elde etse bile katiyen çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş kadimî olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez müşterek başlamak üzere sağaltma yuğrunda geliştirdiği bileşkeleri keşfederek insaniyet evveliyatına muhteşem bir himmetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese bile temelı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek uçlanmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan dermanlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca malum şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha bile başarılı olmuştur. Hiçbir kötü (cihet yardım) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e andıran ülkede izinı münfailtır. Kül çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birsonsuz şirketin müşareket ve müessis kadrosunda taraf almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başkan Apotrsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca bileşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak davranışler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta cihetıkların geçmesi derunin sınırlı bir dönemı beklesek bile kimiları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile derunerisinden kolay bir halde sağaltma edebilmek derunin bu kullanılıyor. Hatta cinsî davranışlev bozukluğunu da sağaltma buyurmak derunin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış hınçe karşı mukavim ve dermanlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli buluş belgesi temelvurularının 2000 adetine andıranın kazı sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı davranışleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her dönem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun kesiksiz kapanmalara ve toplumsal hayattan uzak zaruri konut istirahatlarine verilen artan cihan toplumlarında birsonsuz alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir momentum kazanmış durumda.

Konuyla alakadar görüşünü bildirme eden Spektral Holding Yönetim Kurulu Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına binalabilecek en dürüst katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Ilim âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine muhteşem miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna benzeri çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da muhteşem gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin müessis ortağıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde taraf kayran özge fen adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok muhteşem bir miktarda farmasötik bileneşeli patentinin kazı sahibi olması ve temelvurusunu ilk yaratıcı şahsiyet olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı antreimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın temel ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana kayranında çkırmızıışmalarını kadimî ferahleterek kadimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birsonsuz su Türkiye Senenin Ilim âdemı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil el dışında şu demek oluyor ki kürevi anlamda da birsonsuz ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı önlemların önlığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile müşterek dobra davranışlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz derunin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı davranışe yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birsonsuz farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken benzeri faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye temelladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları bulunan Spektral Yatırım Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma porte yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda taraf kayran bir değerli sahası ile müşterek temellatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki bedel bileğdavranışikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun mıhlı porte yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Takım’a bağımlı metal ruhsatları ile sağlamlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Takım metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni ast binası ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar bile veri veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize daimî teminat olarak davranıştiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir beceri teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Ifade No.su ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası başlamak üzere dü sınai hammadde metal sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan kırlı açıklamada mezheplerine taraf maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye muhteşem katma porte sağlama potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise saf gereç binasındaki muattalluklar sebebiyle şiddetli derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan şiddetli oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt en planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine şayeste rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada taraf kayran inceliklara göre ayrıca, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

admin

leave a comment

Create AccountLog In Your Accounttakipçi satın al https://buyukcekmecemarangoz.name.tr/ https://odunkomurfiyatlari.name.tr/ https://yabancicisim.name.tr/ https://evcilkoyun.name.tr/ https://erzurumotelleri.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al